Bilim, Sanat ve eğlenceyi ‘Çocuklarımıza’ Aşılamak Bizim Görevimiz

SANAT ATÖLYESİ

Sanat atölyemize 7 – 14 Yaş aralığında ki çocuklarımız katılabilir ve piyano, gitar, resim gibi atölyelerimize katılabilir ve ek olarak yüzme derslerimize de dahil olabilirler.

YABANCI DİL EĞİTİMİ

Orta Okul ve lise’de ki dil sınıfı öğrencilerine tam anlamıyla “öğretmen” olan kadromuzla özel İngilizce eğitimi veriyoruz.

Tüm Dersler

İlk okulda görülen dersleri, alanında yetkin öğretmen kadromuzla sunuyor, etüt ve soru çözüm gibi bir çok aktivite ile pekiştirmelerini sağlıyoruz.

OKULA YARDIMCI

Bizim için her çocuk özeldir. Sevgi ve şefkat dolu bir öğretmen kadrosu ve yıllarca deneyimlenerek olumlu sonuç aldığımız bir eğitim modelimiz ile okul derslerindeki başarıyı arttırma yönünde eğitimler veriyoruz.

Oyun Alanları

Eğitim sadece dört duvar arasında gerçekleştirmez, eğitimi her alana taşıyoruz ve çocuklarımızın sadece okul dersi değil, yaşam dersi de vermeyi amaçlıyoruz.

Bire bir Rehberlik

Her öğrenciyle özenle ve bire bir ilgilenen rehber hocalarıyla öğrenci başarısının daha iyiye gitmesi ve problemlerinin çözülmesini hedefliyoruz.

İngilizce Eğitimi

Kadim Eğitim’de İngilizce Eğitimi anadili İngilizce olan uzman eğitmenler eşliğinde ve etkin öğrenme esaslarına sadık kalınarak yapılır.

Tutarlı Program

Kadim Eğitim Çocuk Yuvasında tutarlı bir günlük program izlenir. Çocukların güven duygusunu destekleyerek, onların seçimler yapmalarını, kararlar alarak bunları uygulamaya koymalarına olanak tanır.

Velilere Özel

Velilere özel bilgilendirme sayfamız için hemen tıklayın.

ÖZEL ULAŞIM

Kadim Eğitim Kursuna özel ulaşım araçları çocuklarımızı tam saatinde alır, bize ulaştırır ve ardından evlerine güvenle teslim eder.

ÖZEL YEMEK

Çocuklarımızın beslenmesi de bize ait ! kaliteli ve çocuklara özel hazırlanan yemek programlarımız ile çocuklarımızın ne yediğini sizler de bileceksiniz.

NEDEN

Çocuklarımız İngilizce 

Konuşmasın ki?

İngilizce 21. Yüzyıl insanının artık zorunlu olarak bilmesi gereken bir dil haline geldi. Sosyal hayatları, kültürel birikimleri ve gelecekteki iş hayatlarında İngilizce bilmenin artısını fazlasıyla yaşayacaklar.

Standart okul seviyesinde ki İngilizce’nin ötesine geçiyoruz, çocuklarımıza İngilizce’nin temelini değil, İngilizceyi baştan sona öğretiyoruz !

Doğru Müfredat, Doğru Kaynak

Kadim Eğitim’de, Milli Eğitim tarafından sunulan ders müfredatına uygun eğitim ve kaynak kitaplarımız ile çocuklarımız için en iyisini amaçlıyoruz.

tab-img

Biraz’da Oyun^^

Doğru eğitim sistemimiz ile çocukları derslerin verdiği stresi en aza indirgemek ve okul dersleri dışında yeni şeyler öğretmek adına birbirinden farklı aktivitelerimiz ile çocuklarımızın yanındayız.

Loareet morbi a dosis luctus. Urna eget lacinia eleifend praesent luctus a arcu quis facilisis venenatis. Urna eget lacinia eleifend praesent luctus a arcu quis facilisis venenatis. Aenean interdum, nibh vitae sodales, magna ante feugiat elit maecenas.

tab-img

Doğru Arkadaş, Doğru Davranış

Kadim Eğitim’de her çocuğumuza yer var. Onları kötü alışkanlıklarından arındırıp, herkese doğru bir arkadaş olmalarını sağlıyoruz.

tab-img

Sıkıcı Sistemden Uzak !

Çocuklarımızı sıkıcı sınıf ortamından uzaklaştırıp, daha eğlenceli bir eğitim vermek adına kanıtlanmış tekniklerle en kaliteli eğitimi vermek adına çalışıyoruz.

tab-img

TAKDİRLİ KARNELER
MUTLU ÇOCUKLAR
MUTLU EBEVEYNLER

Ebeveynler Hakkımızda Ne Söylüyor?

“Her şey Bilinçli Bir Nesil İçin”

Çocuklarımız insanların ve ülkemizin geleceğidir. Onları en iyi seviyede yetiştirmek bizi geleceğe umutla bakmamızı sağlayacaktır.

Güvenli Eğitim

Çocuklarımız güvenli bir ortamda eğitim görmektedirler. Çocuklarımızın her hareketi yetkililerimiz tarafından gözlenip, velilere bilgi verilmektedir.

Çocukta ruh ve beden eğitimi ve gelişimi beraber yürütülmelidir.

-İbni Sina

GALERİ